درباره نویسنده

کامران گنجی

کامران گنجی

من کامران گنجی هستم ، مربی و مدرس دوره‌های افزایش اعتماد به نفس و غلبه بر خجالت و کمرویی و در این وبسایت قصد دارم جدید‌ترین و به روز ترین مباحث آموزش مهارت‌های افزایش اعتماد به نفس و غلبه بر خجالت و کمرویی را با شما به اشتراک بگذارم.

مطالب مرتبط

2 دیدگاه

 1. shahram424

  shahram424

  آقای گنجی لطف کنید موارد اشتباه رو تذکر بدید.
  راننده تاکسی: اگه کم باشه بی خیال میشم چون برام قابل درکه که ۱۰۰ تومن الان به زور پیدا میشه ولی اگر ۵۰۰ به بالا باشه حتما بهش یادآوری میکنم و ازش بقیه پول رو میگیرم.
  کیف: بسته به نوع درخاست( مودبانه و بی ادب ) و زمانی که دارم پاسخ میدم..اگه تایم داشته باشم و مزاحتمی هم برام ایجاد نکنه این کار رو مینکم ولی اگر نه سعی می کنم مودبانه مثلا ببخشید من باید جای برم فرصت اینو ندارم که نیم ساعت اینجا بایستم و اگر بی ادب و پررو باشه اصلا به حرف این مدل آدما توجه نمی کنم انگار که نشنیدم تا طرف خودش متوجه پروریی اش بشه.
  فروشنده: حتما تذکر میدم با قیمت کمتر فلان جا میفروشن اگه حاضر هست با این قیمت بفروشه اکیه و گرنه خودم رو مجبور نمی بینم
  سرقرار: اگه تایم معطلی کم باشه حتما منتظر می مونم چون تو شهر های بزرگ کمی این مساله قابل درکه ولی اگه تایم بیش از حد باشه و احساس کنم تایمم واقعا تلف میشه سعی می کنم واضح بگویم من فرصت ندارم منتظر بمونم پس قرار رو بزارید برای تایمی که دوتامون هم زمان داشته باشیم.
  وام: بسته به توانایی ام و شناختی که از طرف دارم عمل می کنم اگر طرفم فرد قابل اعتماد نباشد ۱۰۰ در ۱۰۰ رد میکنم و مودبانه می گویم من این توانایی رو ندارم که ضامن بشم اگر قابل اعتماد باشد ولی توانایی رو نداشته باشم بازم تا حد توانم کمک کنم ( مثلا پیشنهاد بدم اگر فلان مقدار کم مشکلش رو حل می کنه حاضرم قرض بدم ) و گرنه بخاطر محدودیت هایی که دارم برام ضامن شدن مقدرو نیست.

  پاسخ

ارسال یک نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تمامی حقوق این سایت متعلق به کامران گنجی ( مالک وب سایت مجموعه تحقیقاتی - آموزشی انتخاب زندگی) می‌باشد و تحت قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت می‌کند.

دانلود بخشی از کتاب کپسول گفتگو
نام و ایمیل خود را وارد کنید تا 65 صفحه از کتاب کپسول گفتگو (راهنمای علمی و کاربردی غلبه بر کم حرفی) را به صورت رایگان دریافت کنید و از مطالب فوق‌العاده آن آن استفاده کنید:
ایمیل شما نزد وبسایت ما محفوظ می‌ماند.
دانلود کتاب کپسول گفتگو
نام و ایمیل خود را وارد کنید تا نسخه کامل کتاب کپسول گفتگو (راهنمای علمی و کاربردی غلبه بر کم حرفی) را به صورت رایگان دریافت کنید و از مطالب فوق‌العاده آن استفاده کنید:
ایمیل شما نزد وبسایت ما محفوظ می‌ماند.
دانلود رایگان کتاب صدای خاموش - ۶ گام تا غلبه بر کم حرفی
ایمیل خود را وارد کنید تا کتاب صدای خاموش را به صورت رایگان دریافت کنید و از مطالب فوق‌العاده آن استفاده کنید:
ایمیل شما نزد وبسایت ما محفوظ می‌ماند.
دانلود رایگان کتاب صدای خاموش - ۶ گام تا غلبه بر کم حرفی
راهنمای گام به گام غلبه بر کم‌حرفی و رعایت نکاتی برای بهبود برقراری ارتباط با دیگران
تا چند ثانیه دیگر، این هدیه را در ایمیل خود دریافت خواهید کرد
برای دریافت اطلاعات بیشتر کلیک کنید.
دانلود بخشی از کتاب گل خجالتی
نام و ایمیل خود را وارد کنید تا 37 صفحه از کتاب گل خجالتی را به صورت رایگان دریافت کنید و از مطالب فوق‌العاده آن استفاده کنید:
ایمیل شما نزد وبسایت ما محفوظ می‌ماند.
دانلود بخشی از کتاب مهم‌ترین آدم دنیا
نام و آدرس ایمیل خودتون رو وارد کنید تا 45 صفحه از کتاب مهم‌ترین آدم دنیا رو براتون ارسال کنم تا بصورت رایگان مطالعه کنید.
من هم از ایمیل‌های رو اعصاب، بدم می‌آد
سه روش برای باز کردن سر صحبت با دیگران
سه روش برای باز کردن سر صحبت با دیگران
دو مانع شروع گفتگو
چک لیست اثر هاله‌ای
رمز موفقیت، کوتاه کردن فاصله تصمیم‌گیری تا اقدام‌ است
پس همین الآن اقدام کنید...
رمز موفقیت، کوتاه کردن فاصله تصمیم‌گیری تا اقدام‌ است
پس همین الآن اقدام کنید...