درباره نویسنده

کامران گنجی

من کامران گنجی هستم ، مربی و مدرس دوره‌های افزایش اعتماد به نفس و غلبه بر خجالت و کمرویی و در این وبسایت قصد دارم جدید‌ترین و به روز ترین مباحث آموزش مهارت‌های افزایش اعتماد به نفس و غلبه بر خجالت و کمرویی را با شما به اشتراک بگذارم.

مطالب مرتبط

2 دیدگاه

 1. shahram424

  آقای گنجی لطف کنید موارد اشتباه رو تذکر بدید.
  راننده تاکسی: اگه کم باشه بی خیال میشم چون برام قابل درکه که ۱۰۰ تومن الان به زور پیدا میشه ولی اگر ۵۰۰ به بالا باشه حتما بهش یادآوری میکنم و ازش بقیه پول رو میگیرم.
  کیف: بسته به نوع درخاست( مودبانه و بی ادب ) و زمانی که دارم پاسخ میدم..اگه تایم داشته باشم و مزاحتمی هم برام ایجاد نکنه این کار رو مینکم ولی اگر نه سعی می کنم مودبانه مثلا ببخشید من باید جای برم فرصت اینو ندارم که نیم ساعت اینجا بایستم و اگر بی ادب و پررو باشه اصلا به حرف این مدل آدما توجه نمی کنم انگار که نشنیدم تا طرف خودش متوجه پروریی اش بشه.
  فروشنده: حتما تذکر میدم با قیمت کمتر فلان جا میفروشن اگه حاضر هست با این قیمت بفروشه اکیه و گرنه خودم رو مجبور نمی بینم
  سرقرار: اگه تایم معطلی کم باشه حتما منتظر می مونم چون تو شهر های بزرگ کمی این مساله قابل درکه ولی اگه تایم بیش از حد باشه و احساس کنم تایمم واقعا تلف میشه سعی می کنم واضح بگویم من فرصت ندارم منتظر بمونم پس قرار رو بزارید برای تایمی که دوتامون هم زمان داشته باشیم.
  وام: بسته به توانایی ام و شناختی که از طرف دارم عمل می کنم اگر طرفم فرد قابل اعتماد نباشد ۱۰۰ در ۱۰۰ رد میکنم و مودبانه می گویم من این توانایی رو ندارم که ضامن بشم اگر قابل اعتماد باشد ولی توانایی رو نداشته باشم بازم تا حد توانم کمک کنم ( مثلا پیشنهاد بدم اگر فلان مقدار کم مشکلش رو حل می کنه حاضرم قرض بدم ) و گرنه بخاطر محدودیت هایی که دارم برام ضامن شدن مقدرو نیست.

  پاسخ

ارسال یک نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.